Ljusstakar mässing
2014-10-04
268053
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-tal, höjd 25 cm
Bruksslitage