Spegellampetter sengustavianska provinsarbeten

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, sengustavianska provinsarbeten, 1800-tal, höjd 73x45 cm

Skador, lagningar, kompletterrade

268038

2014-10-04