Oljemålning 1800-tal
2014-10-09
267925
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Landsväög med kärra, signerad och daterad JN 89, olja på duk, 43x62 cm
smärre färgbortfall