Olle Nordberg oljemålning
2014-10-09
267906
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Par, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 22x27 cm