Per-Hilding Perjons oljemålning
2014-10-09
267874
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PERJONS, Per-Hilding (1911-98): Stilleben, signerad Per-Hilding Perjons Nr:1-64 Dala-Floda, olja på duk, ca 60x72 cm
Dukskador