Greta Gerell oljemålning
2014-10-09
267871
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Plöjaren signerad och daterad Gerell 46, olja på pannå, ca 46x55 cm
Krackeleringar