Ljuskrona gustaviansk stil
2014-10-03
267850
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, 4 ljusarmar, gustaviansk stil, höjd exklusive kedja ca 80 cm
Prismor saknas, slitage, lösa prismor medföljer