Orientmatta
2014-10-22
267825
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ORIENTMATTA, nordpersisk, semiantik, galleri, ca 490x110 cm
Smärre slitage, mindre lagning