Oljemålning 1800-tal
2014-10-08
267755
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Brinnande båt i månsken, olja på duk ovanpå pannå, 17,5 cm