Prins Eugen etsning
2014-10-08
267729
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PRINS EUGEN (1865-1947): Ryssviken, signerad Eugen, etsning, 15x19,5, oramad