Skrivbordsstol omkring sekelskiftet 1900
2014-10-03
267717
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARBETSSTOL, omkring 1900, spjälad rygg, snurrfåtölj, trären, justerbar sitthöjd
Lagning i ryggstödet, slitage