Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SJÖHOLM, Charles (född 1933): "Stockholm i våra hjärtan", mapp, 6 st blad, signerade och numrerade 269/295, färglitografier, bladmått ca 55x66 cm
Gulnade
267710
2014-10-08