Peder Duke färgserigrafier
2014-10-08
267707
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): (4) Abstrakta kompositioner, signerade, daterade och numrerade, färgserigrafier, varierande mått, i mapp
En fläck i långt från bildytan