Pallar
2014-10-03
267705
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PALLAR, 2 st, 1900-tal, stoppade sitsar klädda i svart galon, underrede i bok, sitthöjd ca 49 cm
Obetydligt bruksslitage