Bengt Orup färgträsnitt
2014-10-15
267644
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORUP, Bengt (1916-1996): Komposition, signerad och numrerad Orup 20/25, färgträsnitt, 19,5x32,5 cm