Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
JONES, Arne (1914-1976): Närheter - ur Piazza, signerad A. Jones -71, 1/2, 8,5x9x7 cm, metall monterad på träsockel.
PROVENIENS: Konstnärens familj
267629
2014-10-19