Lars Englund blandteknik
2014-10-08
267623
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENGLUND, Lars (född 1933): Komposition, monogramsignerad och daterad LED-52, blandteknik, 14x10 cm