Einar Jolin
2014-10-08
267576
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Modellstudie, signerad och daterad Einar Jolin 4 november 1932, blanteknik, 25x37 cm