Göran Brunius oljemålning
2014-10-07
267554
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Jokkens Kanion", monogramsignerad GB, olja på duk, 65x92 cm