Ljuskrona i Karl Johan-stil
2014-10-01
267495
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, Karl Johan-stil, sexarmad, höjd 65 cm
Bruksslitage, enstaka prismor saknas, ljuslampor med skador