Göran Brunius oljemålning
2014-10-07
267486
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Gråviken i augusti", monogramsignerad GB, olja på duk, 70x100 cm