Akvarell
2014-10-07
267393
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LÖÖF, Ann-Mari (född 1958): Motiv med fiskebåtar, signerad, akvarell, 28,5x39 cm