Kustlandskap
2014-10-05
267376
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustbild med slott, olja på duk, 67x92 cm
Proveniens: Salnecke slott, Uppland
revor och dukhål