Landskapsmotiv med figurer oljemålning
2014-10-06
267315
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Landskapsmotiv med figurer, olja på pannå, ca 17,5x14 cm
Smärre ytskador