Takampel empirestil
2014-10-06
267263
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKAMPEL, 1900-talets början, empirestil, för 3 ljus, mässing samt bemålad plåt, avslutad i pinjekotte, insida med elektrifiska ljuskällor, höjd ca 70 cm
Slitage