Philip von Schantz litografi med vette
2014-10-06
267259
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Väddö 76, signerad och daterad v. Schantz 76, 88/125, färglitografi, bladstorlek ca 50x65 cm