Bordslampor Ateljé Lyktan
2014-09-30
267239
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, 1970-tal, Ateljé Lyktan, kromade, höjd ca 56 cm
Bruksslitage