Stolar sengustavianska
2014-09-29
267230
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska, sk Bellmanstolar, gråmålade
Skador, förstärkningar