Fat exportporslin Kina 1700-tal famille rose
2014-09-29
267223
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FAT, porslin, Kina 1700-tal, dekor i famille rose av blommor, diameter 35 cm
Brättet med spricka, obetydligt slitage