Tallrikar exportporslin Kina 1700-tal
2014-09-29
267221
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina 1700-tal, europeiserande dekor i famille rose, oktagonal form, diameter 23 cm
Smärre brättesnagg och glasyrslitage