Per-Åke Persson c-print
2014-10-06
267204
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PERSSON, Per-Åke (född 1950): "River Pathway", fotografi, C-print, signerad, numrerad 1/5, 2001, 100x70 cm