Vägglampor Ateljé Lyktan
2014-09-29
267177
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Ateljé Lyktan Århus, vitlackerade, diameter 20 cm
Bruksslitage