Bordslampa med porfyrfot
2014-09-29
267116
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, med porfyrfot, Älvdalen, 1900-tal, höjd inklusive skärm 50 cm
Enstaka fotnagg