Vävnad Märta Måås-Fjetterström
2014-09-29
267106
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄVNAD, Märta Måås-Fjetterström, inplock på linnebotten, signerad AB MMF, 40x39 cm
Smärre kantskador