Staffan Hallström akvarell
2014-10-05
267049
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): "Ekollon i korg", monogramsignerad, akvarell, 21x14 cm