Gustav Rudberg oljemålning
2014-10-05
267048
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Röd stuga, signerad Rudberg, olja på duk, 85x94 cm