Ikon 1900-tal Ryssland
2014-10-04
267004
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
IKON, 1900-tal, Ryssland, St Göran och Draken, 71x53 cm, låda med lacksigill medföljer
Smärre ytskador, retuscheringar