Ikon 1800-tal Ryssland
2014-10-04
267002
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, Pokrov, 32x26 cm
Ytskador, retuscher