Sandro Chia etsning
2014-10-05
267000
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, signerad Chia T P, etsning, 60x44 cm