Ikon 1800-tal Ryssland
2014-10-04
266994
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, Guds Moder, ca 28x23 cm
Ytskador, retuscher