Orientmatta
2014-10-11
266934
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, Kaukasien, sannolikt Shirvan, semiantik, ca 259x94 cm
Lagningar, omfattande skador