Ikon 1900-tal Ryssland
2014-10-04
266888
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 1900-tal, Ryssland, Guds Moder, monterad i ram, total mått 39x33 cm
Smärre skador