Fårölj Pernilla

Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla
Fårölj Pernilla

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, "Pernilla", Bruno Matthson, brännmärkt Firma Karl Mathsson Värnamo, stoppad klädsel med nackkudde i naturfärgad textil, stomme i bok samt sadelgjord

Sadeljord med skador, slitage, nackkuddens fäste delvis av

266821

2014-09-28