Gunnar Norström oljemålning
2014-10-03
266820
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): (2) Landskap, signerade G Nordström, olja på duk, 31x30 resp 30x30 cm