Hurts Stile Castelli

Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli
Hurts Stile Castelli

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HURTS, plast, Stile, Italien, Anna Castelli Ferrieri, etikettmärkt "STILE Neolt Italy", på hjul, höjd 56, 43x40 cm
Skador: Slitage, märken

Slitage, kanstskador

266814

2014-09-28