Empire ljusstakar 1 par
2014-09-28
266806
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgyllda samt bronserade, höjd ca 24,5 cm
Slitage och bucklor