Kaffe- och teservis bricka persien

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

22 000 SEK

KAFFE- och TESERVIS, 4 dlr, BRICKA, silver, 1800-tal, Isfahan, kannorna med handtag i trä, dekor av figurscener, brickans mått 53x38 cm, vikt ca 4333 g

Bruksslitage

266803

2014-09-28