Ljusstakar 1800-tal
2014-09-27
266723
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, s.k. lyrstakar, Johan Albin Gellerstedt, Härnösand 1834, höjd ca 18 cm
Bruksslitage