Pastell 1800-tal
2014-10-01
266638
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare hälft): Kvinnor i folkdräkt, pastell på papper, 69x47 cm