Buddhafigur i skåp Japan
2014-09-27
266593
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BUDDHAFIGUR, i vägghängt skåp, Japan, 1900-talets början, bemålat trä, figurens totala höjd 67 cm
Skador, lösa delar, lagningar